Złote Arkady
Ładowanie...

Catering

„Złote Arkady” to także profesjonalny CATERING. Oferujemy kompleksową obsługę bankietów, prywatnych uroczystości oraz imprez plenerowych. Poprawiny wesela, kameralne przyjęcie komunijne lub osiemnastka – Twoja impreza to dla nas wyzwanie.

Specjalna oferta na STUDNIÓWKI 2018  w formie cateringu na Hali Polonia !!!
– oferujemy bardzo ciekawe menu w atrakcyjnej cenie tylko 98 pln za pełne menu z napojami !!!
– organizowaliśmy już bale studniówkowe na Hali Polonia na ponad 500-600 osób (TZN, Norwid, Sienkiewicz, Kopernik, Traugutt, Słowacki, Żeromski).
– w zeszłym roku szkolnym zorganizowaliśmy aż 13 balów studniówkowych (w tym 5 na Hali Polonia)
– zapewniamy możliwość konsultacji pozycji w menu i ich elastycznych zmian
– w cenie zawarte są wszystkie dekoracje, oświetlenie, a także wynajem stołów i krzeseł oraz pokrowców
– tylko my bezpłatnie oferujemy dla Państwa: włoską kawę z ekspresu, dekoracje carvingowe z piramidą owocową oraz dwie fontanny z płynącą czekoladą, a także pyszne naleśniki
– dla każdej szkoły w zależności od ilości klas oferujemy określoną bezpłatną ilość osób, za którą nie pobieramy opłat
– jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą bardzo chętnie pojawimy się na zebraniu Komitetu Studniówkowego w Państwa szkole oraz zaprezentujemy naszą ofertę na żywo wraz z materiałem zdjęciowym oraz filmami z naszych poprzednich realizacji.

Film z naszych realizacji na Hali Polonia – sezon 2017

Świadczymy również usługi dla firm i instytucji publicznych. Najczęściej jest to związane z obsługą szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych w mieście Częstochowa oraz okolicach. Organizowaliśmy już imprezy na których bawiło się jednocześnie ponad 1.000 osób.

Zapewniamy doświadczoną obsługę kelnerską wraz z kompletnym zapleczem gastronomicznym. Serwujemy zarówno wyśmienite dania kuchni polskiej, jak i wyszukane potrawy z różnych zakątków świata.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tak, aby impreza miała idealny charakter. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zaufaj nam, a na pewno nie pożałujesz.

Pozwól zaskoczyć się wybornym smakiem korzystając z cateringu „Złotych Arkad” – z nami zrealizujesz swoje kulinarne pomysły.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, która pomoże uzmysłowić Państwu charakter świadczonych przez nas usług.

Prowadzimy także: WYPOŻYCZALNIĘ SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO.
W przypadku zainteresowania wynajęciem sprzętu gastronomicznego i cateringowego proszę o wizytę na stronie internetowej:     www.wypozyczalnia-gastronomiczna.com.pl
lub kontakt telefoniczny. Nasza baza sprzętu składa się z ponad 20.000 elementów. Zapraszamy – promocje dla nowych klientów. W naszej ofercie: Porcelana, Szkło, Sztućce, Obrusy, Krzesła, Stoły, Sprzęt Bankietowy.

Kontakt z działem cateringu
Zobacz naszą galerię!
Polecają nas
18
17
16
15
14
13
12
11
9
10
8
7