Złote Arkady
Ładowanie...

Catering

WKRÓTCE strona zostanie zaktualizowana o nową zakładkę: WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU GASTRONOMICZNEGO.
W przypadku zainteresowania wynajęciem sprzętu gastronomicznego i cateringowego proszę o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasza baza sprzętu składa się z ponad 20.000 elementów. Zapraszamy – promocje dla nowych klientów. W naszej ofercie: Porcelana, Szkło, Sztućce, Obrusy, Krzesła, Stoły, Sprzęt Bankietowy.

„Złote Arkady” to także profesjonalny CATERING. Oferujemy kompleksową obsługę bankietów, prywatnych uroczystości oraz imprez plenerowych. Poprawiny wesela, kameralne przyjęcie komunijne lub osiemnastka – Twoja impreza to dla nas wyzwanie.

Świadczymy również usługi dla firm i instytucji publicznych. Najczęściej jest to związane z obsługą szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych w mieście Częstochowa oraz okolicach. Organizowaliśmy już imprezy na których bawiło się jednocześnie ponad 1.000 osób.

Zapewniamy doświadczoną obsługę kelnerską wraz z kompletnym zapleczem gastronomicznym. Serwujemy zarówno wyśmienite dania kuchni polskiej, jak i wyszukane potrawy z różnych zakątków świata.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tak, aby impreza miała idealny charakter. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Zaufaj nam, a na pewno nie pożałujesz.

Pozwól zaskoczyć się wybornym smakiem korzystając z cateringu „Złotych Arkad” – z nami zrealizujesz swoje kulinarne pomysły.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć, która pomoże uzmysłowić Państwu charakter świadczonych przez nas usług.

Kontakt z działem cateringu
Zobacz naszą galerię!
Polecają nas
18
17
16
15
14
13
12
11
9
10
8
7