Złote Arkady
Ładowanie...

Restauracja

Restauracja jest niebywale klimatyczna dzięki eleganckim, stylizowanym wnętrzom. Nieprzeciętny wystrój nawiązujący do angielskiej, bliżej szkockiej tematyki, który tworzą solidne drewniane meble, przygaszone światło, tartan klanowy oraz grafiki oparte na motywach słynnej whisky sprawią, że wizyta w naszym lokalu będzie niezapomnianym przeżyciem.

Złote Arkady to najlepsze w Częstochowie miejsce kuszące niepowtarzalnymi doznaniami kulinarnymi. Wykwintne potrawy urzekają nie tylko smakiem i aromatem ale również elegancją podania. Państwa podniebienia rozpieścimy wyszukanymi daniami łączącym smaki kuchni światowej z regionalną, jak również tradycyjnymi przekąskami serwowanymi w nowej odsłonie. Polędwica…, kaczka,… to tylko niektóre z dań, jakie w szczególności polecamy. Ofertę gastronomiczną uzupełniają tradycyjna pizza na cieście własnej receptury, burger z sezonowej wołowiny… czy też….

Jak widać nasze menu będące unikalnym połączeniem wyszukanych dań z tym, co klasyczne, zaspokoi nawet najbardziej wymagające podniebienia. Mogą z niego korzystać nie tylko goście hotelowi, ale wszyscy, którzy poszukują niezapomnianych doznań kulinarnych.