Imprezy okolicznościowe


Hotelowa restauracja zapewni bezmiar kulinarnych doznań, a profesjonalna obsługa zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających klientów, bowiem nasze doświadczenie jest gwarancją wspaniale spędzonego czasu. Dokładamy wszelkich starań, aby Państwa i nasi goście mogli poczuć się wyjątkowo i mile wspominali ten szczególny dzień.
Państwa marzenie o idealnym przyjęciu z nami może stać się rzeczywistością!

Złote Arkady – wykwintna restauracja w centrum Częstochowy to również idealne miejsce do organizacji imprez okolicznościowych, firmowych i rodzinnych przyjęć. Wychodząc naprzeciw Państwa potrzebom organizujemy zarówno uroczyste spotkania firmowe, bankiety, bale studniówkowe, jak i kameralne przyjęcia w gronie rodzinnym. Do dyspozycji Gości oddana jest elegancka, klimatyzowana sala bankietowa, która może pomieścić do 200 osób. Zachwyca ona niepowtarzalnością, jednocześnie dając poczucie komfortu i prywatności. Możliwość korzystania z urokliwego ogrodu z altanką i patio w samym centrum miasta to dodatkowe atuty podkreślające wyjątkowość tego miejsca.

W celu omówienia szczegółów zapraszamy na konsultację do naszego lokalu przy ul. Boya-Żeleńskiego 12 lub kontakt z p. Michałem Szewczykiem:
– telefoniczny: 882-034-004
– mailowy: manager@zlote-arkady.pl

Dodatkowo oferujemy:

Nocleg w apartamencie dla Pary Młodej gratis
Specjalne stawki na zakwaterowanie dla Gości weselnych
Możliwość zamówienia dekoracji kwiatowych
Czerwony dywan
Spersonalizowane menu
Świece na stołach
Białe pokrowce na krzesła
Szatnia z obsługą
Bezpłatny parking dla gości

Bądź naszym Gościem