KONFERENCJE


Z myślą o grupach biznesowych i naukowych, szkoleniach, targach i eventach przygotowaliśmy dla Państwa profesjonalne zaplecze konferencyjne złożone z dwóch klimatyzowanych sal, mogących łącznie pomieścić 250 osób. Ich wysoki standard i bogate wyposażenie to odpowiedź na potrzeby nowoczesnego biznesu. Komfort, profesjonalizm i doświadczenie personelu gwarantują zadowolenie uczestników, jak i sukces organizatorów.

Sale konferencyjne


Oddajemy do Państwa dyspozycji 2 sale konferencyjne o zróżnicowanym metrażu, w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny oraz dostęp do Internetu. W zależności od potrzeb naszych Gości oferujemy możliwość ich podziału wraz z modyfikacją aranżacji miejsc.


Sala konferencyjna nr 1 pomieści 200 osób.
 • Ekskluzywna sala konferencyjna doskonała na spotkania biznesowe i wystawne bankiety. Jej niezwykły nastrój tworzy stylowe wykończenie wnętrz, które pięknie harmonizuje z kryształowymi żyrandolami (bogatym oświetleniem)
 • Powierzchnia 300 m2 zapewnia miejsce dla 200 osób
 • Posiada dostęp do światła dziennego
 • Możliwość wykorzystania sceny
 • Bezpośrednie wyjście na uroczo zagospodarowane patio i ogród
 • Sala wyposażona w: projektor multimedialny, telewizor LCD, flipcharty, nagłośnienie w postaci mikrofonów i głośników, bezprzewodowy Internet
 • Oferujemy bezpłatny parking dla Gości
Sala konferencyjna nr 2 pomieści 70 osób
 • Sala o powierzchni 60 m2 zapewniająca miejsce dla 70 osób
 • Pełne zaciemnienie
 • Wyposażona w: projektor multimedialny, telewizor LCD, flipcharty, nagłośnienie w postaci mikrofonów i głośników, bezprzewodowy Internet
 • Oferujemy bezpłatny parking dla Gości

Oferta cateringowa


Uzupełnieniem naszej oferty konferencyjnej jest pełna obsługa gastronomiczna. Oferujemy przerwy kawowe, proste przystawki, wykwintne obiady, jak również organizację eleganckich przyjęć koktajlowych. Wyśmienita restauracja serwuje dania kuchni polskiej i zagranicznej, dopasowując się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Noclegi


Po długim i męczącym dniu proponujemy Państwu skorzystanie z przestronnych, komfortowo wyposażonych pokoi typu standard,  jak również stylowych apartamentów silver oraz gold. Hotel do dyspozycji Gości łącznie oddaje 60 miejsc noclegowych.

Rozrywka


Organizacja firmowego spotkania połączonego z rozrywką, to doskonały sposób na docenienie pracownika oraz budowanie relacji biznesowych. Wiemy o tym dobrze, dlatego w ramach pakietów konferencyjnych nasz nowo otwarty pub oferuje Państwu organizację imprez integracyjnych wraz ze specjalną ofertą rozrywkową – czterema profesjonalnymi torami do gry w kręgle.

W razie pytań związanych z dostępnością i wyceną za wynajem sali proszę o kontakt z p. Michałem Szewczykiem:


– mailowy:  manager@zlote-arkady.pl
– telefoniczny:  882-034-004.

GALERIA

Bądź naszym Gościem